עבודה בתחום המטבח זה ג'וב קיצין JobKitchen

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
קרדיט לתמונות: בוסט מדיה בע"מ

זה לא סוד שאנשים שעובדים או מבקשים לעבוד בתעשיית המזון המסעדנות והמשקאות הם אנשים עם תשוקה לתחום. כולנו יודעים שלא מדובר בעבודה קלה, ואף  לא מתגמלת כל כך בתחילתה, אבל הסיפוק והאושר שבה שווים את הכל. לקוח שבע ומחייך, מטבח מתקתק, סרוויס בלי טעויות ואפילו התאמה של יין ללקוח, אלו יכולים להיות שווים את כל האתגר שבתחום. אז איך מחפשים עובדים בתחומי המטבח והמסעדנות? ואיך תמצאו עבודה במטבח או בבית קפה שמתאים בדיוק לאופי שלכם?

פתרונות אמיתיים בג'וב קיצין

פורטל ג'וב קיצין הוקם בעצם בדיוק בשביל לחבר בין האנשים שמחפשים את הפתרונות לתעשיית המזון והמשקאות, לבין האנשים הנכונים שמחפשים עבודה בתחום. פורטל ג'וב קיצין יודע לתת את הערך האמתי בתחום. שירות יוצא דופן זמינות מלאה וליווי של תהליך החיפוש הדו צדדי מתחילתו ועד סופו. חיפוש העבודה בתחום הוא לא תהליך קל, לאתר את האנשים האמינים שיעבדו אצלך, כשאתה בעל עסק, זה לוקח זמן ואנרגיה. ולא לכולם יש את טביעת העין האמתית לבדוק כל מרואיין ולדעת האם הוא מתאים או לא. כאן נכנס הניסיון שלנו.

ג'וב קיצין פורטל גורמה

אנחנו בג'וב קיצין מבינים את התסכול שלכם ויודעים לפתור אותו באמצעות יכולת הצלבה בין מחפשי העבודה המתאימים לבינך. אנו גם יודעים לפרסם את המשרה שאתה מחפש לגייס, בכל סוגי המדיות החברתיות, בקבוצות ייעודיות וגם כמובן בפורטל המוביל שלנו. כך אנו דואגים עבורך למקסימום חשיפה שתביא לך את האנשים המתאימים ביותר למשרה. בנוסף, יש לנו קשרים הדוקים עם כל הפלטפורמות הרלוונטיות בתחומי המטבח המסעדנות והמלונאות, רשתות מובילות ועסקים פרטיים מובילים. האתר שלנו מאורגן ומסודר בצורה אופטימלית למחפשי עבודה בתחום המסעדנות והמטבח השיטוט באתר נח וארגונומי ומותאם למחפשי המשרה.

ג'וב קיצין כל הצדדים שבעים

אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו, לבדוק את ההתאמה שלכם למשרות המפורסמות אצלנו, ואף לדרך הפרסום שלנו. אם אתם מחפשים עובדים בתחום המטבח תוכלו לקבל מאתנו מספרי טלפון של לקוחות מרוצים משני הצדדים ולקבל את כל המידע הנדרש על מנת שהחיפוש שלכם יהיה טוב יותר והגיוס שלכם יהיה מוצלח. אנחנו בג'וב קיצין מבטיחים להמשיך ולהיות הטובים ביותר בתחומנו, להוביל את מהפכת גיוס העובדים ומחפשי העבודה בתחומי המטבח והמסעדנות במדינת ישראל, להפוך את התהליך לקל יותר ומדוייק יותר מכל פלטפורמה אחרת.

מחפשים עבודה בבריסטהhttps://www.jobkitchen.co

 

כתבות נוספות

הפקת השנה בבירה

מאות אנשי ציבור, חברה ובידור תרמו למעלה מ-30,000 שקלים לטובת עמותת "יד עזר לחבר", המסייעת לקשישים ניצולי שואה ★ המחווה המרגשת התקיימה  במסגרת מסיבת יום

קרא עוד »
דילוג לתוכן