מטיילים בפסח ונוסעים ברכבת? הספר החדש לילדים שהוציאו ברכבת ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

לקראת חג הפסח: רכבת ישראל הוציאה אל האור ספר ילדים וסדרת סרטונים בשיתוף פעולה עם כוכב הילדים "הדוד חיים" שמטרתם שיפור היכרות הדור הצעיר עם דגשי הנסיעה ברכבת, בטיחות, אדיבות והתחשבות בנוסעים האחרים

עם הגידול המבורך בכמות הנוסעים ברכבת בעשור האחרון, והצורך בלימוד כבר מגיל צעיר את דגשי הנסיעה ברכבת כגון בטיחות בקרבת מסילות ורציפים, נימוס, אדיבות והתחשבות בנוסעים האחרים, החליטו ברכבת לפנות לקהל הצעיר ולהעביר את דגשי הנסיעה ברכבת בדרכים חווייתיות ומהנות. זאת מתוך מחשבה על כך שילדים אלו יהיו הנוסעים הקבועים של הרכבת בעתיד.

בימים אלה, לקראת הפסח בו חל גידול טבעי בנסיעת משפחות וילדים ברכבת, יוצאות אל האור שתי פעילויות במסגרת שלל הפעילויות של רכבת ישראל עבור ילדים.

מתוך הספר החדש, צילום: דוברות רכבת ישראל

הראשונה: בימים אלה סיימה רכבת ישראל בהוצאה לאור והדפסת ספר ילדים בשם "הרפתקה ברכבת" המתווך לילדים את דגשי הבטיחות, הנימוסים וההתחשבות בנוסעים אחרים, דרך סיפור על נסיעתם של יאיר וזוהר, שני אחים הנוסעים אל חיפה. בדרך הם פוגשים שלל דמויות מעניינות, כגון זוג אזרחים ותיקים, משפחה אשר אוספת את האשפה בתום הנסיעה, נגנים ברכבת ועוד. הספר יחולק חינם ללא עלות בחודשים הקרובים במסגרת פעילויות שונות בתחנות הרכבת.

השניה: שיתוף פעולה עם דמות הילדים "הדוד חיים" הכולל סדרת סרטונים, שמטרתם לימוד בדרך מהנה של כללי הבטיחות בקרבת תחנת הרכבת והמסילות, תוך שימת דגש על חינוך לערכים מגיל צעיר. באתר יוכלו ילדים ובני נוער ליהנות מסרטונים שהופקו עם "הדוד חיים", חוברות צביעה, פעילויות ומשחקים, סרטוני עשה זאת בעצמך ( DIY) רכבות ועוד.

 

מפני שיבה תקום:

אוספים את האשפה לפח בסוף הנסיעה:

ח"כ בן גביר הגיע לדיזינגוף למחות נגד הטרור – השמאל שוב עורר פרובוקציה במקום

כתבות נוספות

דילוג לתוכן